пʼятниця, 16 вересня 2016 р.

"Читаємо вірші Івана Франка мовами світу"

          З нагоди 160 - річчя від дня народження Івана Яковича Франка, з метою популяризації його літературної спадщини, поглибленого вивчення творчості Великого Каменяра, у тому числі в перекладах мовами світу, Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та Львівською обласною бібліотекою для дітей було оголошено Обласний поетичний конкурс - марафон читання "Читаємо вірші Івана Франка мовами світу".
         Бібліотеки - філії Пустомитівщини провели перший етап Конкурсу у себе на місцях у вигляді поетичних змагань.
       Переможці, учні 8 - 9 класів ( по одному, або двоє з кожної вікової категорії) приїхали до нас, в районну бібліотеку для дітей,  де і відбувся відбір найкращих учасників для участі в обласному турі. Прийняли участь бібліотеки - філії: Зимна Вода, Скнилів, Кротошин, Зубра, Дмитровичі, Басівка, Сороки - Львівські, Будьків, Лани, Верхня Білка.





       Оцінювалися знання учасників творів І. Я. Франка іноземною мовою та розуміння вірша, уміння володіння поетичним словом , емоційність виконання, художнє втілення твору ( використання музики, відеоряду, елементів костюму, художнього оформлення).





 


        Прозвучали твори "Епілог", "Проти рожна перти", "Земле моя, всеплодющая мати", "Зів'яле листя. Жмуток другий", "Я не люблю тебе, о ні", "Чого являєшся мені у сні", "Як почуєш вночі", "Бувають хвилі серце мліє", "Ой ти , дівчино, зарученая" в оригіналі та в перекладі англійською та французькою мовами.

         І ось оголошено переможців:

    1-е місце серед учасників 8 класу зайняли Олеся та Олена Дума з бібліотеки - філії  с. Зимна Вода

     1 -е місце серед  дев'ятикласників -  Святослав Чомко, бібліотека - філія с. Скнилів.
      Саме вони поїдуть 27 вересня до Львівської обласної бібліотеки для дітей  на другий етап Конкурсу.


2 -е місце ( 8 клас) - Наталя Раінчук ( бібліотека - філія с. Кротошин)


2 -е місце ( 9 клас) - Ілона Кулієва ( бібліотека - філія с. Лани)


3-тє місце ( 8 клас) - Адріана Яцюк ( бібліотека - філія с. Сороки - Львівські)



3-є місце ( 9 клас) - Ліля Лось та Ярина Грицинюк ( бібліотека - філія с. Будьків)


       Переможці були нагороджені Грамотами, а всі учасники Подяками за активну участь у Конкурсі.